Nábor 2020

Nábor dětí bude probíhat ve čtvrtek 3.9. 2020 mezi 15-19 hodinou na městském stadionu AK Škoda Plzeň (Vejprnická 36) a to formou testování ze základních pohybových dovedností.  
Zájemci se nemusí nikde přihlašovat, stačí přijít mezi 15-18 hodinou na atletický městký stadion ve Skvrňanech, kde si vyzvednou kartičku a obejdou testovací disciplíny (sprint, skok, hod, obratnostní dráha). Nejdůležitější bude pohybový projev na překážkové obratnostní dráze. Není nutno být na stadionu v 15 hodin (kdy se tvoří největší fronty), ale kdykoli  mezi 15-18 hodinou, nábor končí v 19:00.
Přibíráme děti od ročníku narození 2015 a starší a připomínáme, že s atletikou není pozdě začít v jakémkoli věku !!!! Přibíráme nejen do atletických přípravek, ale i do mladšího a staršího žactva, do dorostu a výše. Naopak mladší ročníky nežli 2015 není možno přihlásit.
Na základě výsledků testování a posouzení trenérů budou zájemci do týdne po akci vyrozuměni o přijetí nebo bohužel zamítnutí (vzhledem k témeř naplněným kapacitám a velkému zájmu o atletiku můžeme bohužel přibrat omezené množství dětí...)
Pro velký zájem o atletiku, je pro přijetí do atletických přípravek AK Škoda Plzeň nutno zůčastnit se náborového dne. Další možnost přijetí bude v pololetí školního roku (od února 2021)
Od mladšího žactva se dá případně domluvit přijetí i během roku.

Těšíme se na vás a držíme palce  :-)