Závody léto 2017

21.5. Krajské mistrovství nejmladšího žactva-přípravek Plzeňského kraje na dráze pořádá Sokol na stadionu AK Škoda

9.6. 1.závod pětiboje přípravek, sk. A. Sokol Pl.

14.9. 2. závod pětiboje přípravek, sk. A. Škoda Pl.

-------------------------------------------------------------------

9.6. 2017 se konal krajský víceboj přípravek skupiny A.  V kategorii minipřípravky vyhrály dívky AK Škoda Plzeň, hoši obsadili druhé místo. Celkové druhé místo obsadila Holubcová Kateřina, třetí skončila Florianová Sára. Z hochů dosálh na bronzovou medaili Šanda Martin. Kompletní výsledky ZDE.

--------------------------------------------------------------------

27.5. se konal atletický čtyřboj. Fotografie ze závodů ZDE.

................................................................................................................

21.5. 2017 se kanalo MISTROVSTVÍ PLZEŇSKÉHO KRAJE NEJMLADŠÍCH ŽÁKŮ A ŽÁKYŇ (PŘEDŽACTVA). Kompletní výsledky zde : https://online.atletika.cz/vysledky/30964

11.3.2017 se v pražské nafukovací hale na Strahově konalo oblastní mistrovství těch nejmladších kategorií a nutno podotknout, že pro naše barvy bylo velmi povedené. Celkem naši reprezentanti vybojovali 15 medailí s působivou bilancí 6-5-3. Největší podíl na tomto zisku má Viktorie Jánská se čtyřmi zlatými kovy (60m, 60m př., 150m, dálka) a také Vít Kořenek s jednou zlatou a třemi stříbrnými (60m př., 60m, 150m, 4x200m).Dalšími zlatými medailisty se stali Markéta Páníková v dálce a Filip Mareš v hodu medicinbalem. Věřme, že z těchto soutěživých mladých závodníků jednou vyrostou velcí atleti, kteří se prosadí na poli těch nejlepších. kompletní výsledky ZDE. Další informace na stránkách www.pkas.cz

------------------------------------------------------------------------------------------------